Наліпки

Яскраві наліпки для оформлення вашої групи, що розроблені у сучасному дизайні. За допомогою них, діти легко запам’ятають свої шафки, ліжка та рушнички.

Vsekids - все для вихователів, батьків та дітей.

Перегляд сітки:
Швидкий перегляд

Група «Золота рибка». Наліпки на шафки, ліжка, рушнички.

(0)
23.00 грн.

Група «Золота рибка». Наліпки на шафки, ліжка, рушнички. В набір входить табличка, наліпки із тваринками на шафи (40 шт), ліжка, рушнички для групи «Намистинка». В подарунок ви отримаєте наліпки з цифрами (40 шт).   Автор/Оформлювач: Vsekids (Ангеліна) Електронний варіант: (Ви отримуєте файли та роздруковуєте самостійно) В архіві формат: ..

Швидкий перегляд

Група «Бджілки» . Наліпки на шафки, ліжка, рушнички.

(0)
23.00 грн.

Група «Бджілки» . Наліпки на шафки, ліжка, рушнички.В набір входить табличка, наліпки із тваринками на шафи (40 шт), ліжка, рушнички для групи «Бджілки». В подарунок ви отримаєте наліпки з цифрами (40 шт)...

Швидкий перегляд

Група «Горобинка» №2 . Наліпки на шафки, ліжка, рушнички.

(0)
23.00 грн.

Група «Горобинка» №2 . Наліпки на шафки, ліжка, рушнички.В набір входить табличка, наліпки із тваринками на шафи (40 шт), ліжка, рушнички для групи «Горобинка». В подарунок ви отримаєте наліпки з цифрами (40 шт).Автор/Оформлювач: Vsekids (Ангеліна)Електронний варіант: (Ви отримуєте файли та роздруковуєте самостійно)В архіві формат: JPEGVsekid..

Швидкий перегляд

Група «Дослідники». Наліпки на шафки, ліжка, рушнички.

(0)
23.00 грн.

Група «Дослідники». Наліпки на шафки, ліжка, рушнички.В набір входить табличка, наліпки із тваринками на шафи (40 шт), ліжка, рушнички для групи «Дослідники».В подарунок ви отримаєте наліпки з цифрами (40 шт).Автор/Оформлювач: Vsekids (Ангеліна)Електронний варіант: (Ви отримуєте файли та роздруковуєте самостійно)В архіві формат: JPEGVsekids -..

Швидкий перегляд

Група «Квіточка». Наліпки на шафки, ліжка, рушнички

(0)
23.00 грн.

Група «Квіточка». Наліпки на шафки, ліжка, рушнички. В набір входить табличка, наліпки із тваринками на шафи (40 шт), ліжка, рушнички для групи «Квіточка». В подарунок ви отримаєте наліпки з цифрами (40 шт).Автор/Оформлювач: Vsekids (Ангеліна)Електронний варіант: (Ви отримуєте файли та роздруковуєте самостійно)В архіві формат: JPEGVsekids - все..

Швидкий перегляд

Група «Веселі пташенята». Наліпки на шафки, ліжка, рушнички.

(0)
23.00 грн.

Група «Веселі пташенята». Наліпки на шафки, ліжка, рушнички. В набір входить табличка, наліпки із тваринками на шафи (40 шт), ліжка, рушнички для групи «Веселі пташенята». В подарунок ви отримаєте наліпки з цифрами (40 шт).Автор/Оформлювач: Vsekids (Ангеліна)Електронний варіант: (Ви отримуєте файли та роздруковуєте самостійно)В архіві формат:..

Швидкий перегляд

Група «Віночок». Наліпки на шафки, ліжка, рушнички.

(0)
23.00 грн.

Група «Віночок». Наліпки на шафки, ліжка, рушнички. В набір входить табличка, наліпки із тваринками на шафи (40 шт), ліжка, рушнички для групи «Віночок». В подарунок ви отримаєте наліпки з цифрами (40 шт)Автор/Оформлювач: Vsekids (Ангеліна)Електронний варіант: (Ви отримуєте файли та роздруковуєте самостійно)В архіві формат: JPEGVsekids - все ..

Швидкий перегляд

Група «Сонячні зайчики». Наліпки на шафки, ліжка, рушнички.

(0)
23.00 грн.

Група «Сонячні зайчики». Наліпки на шафки, ліжка, рушнички. В набір входить табличка, наліпки із тваринками на шафи (40 шт), ліжка, рушнички для групи «Сонячні зайчики». В подарунок ви отримаєте наліпки з цифрами (40 шт).Автор/Оформлювач: Vsekids (Ангеліна)Електронний варіант: (Ви отримуєте файли та роздруковуєте самостійно)В архіві формат: J..

Швидкий перегляд

Група «Маки». Наліпки на шафки, ліжка, рушнички.

(0)
23.00 грн.

Група «Маки». Наліпки на шафки, ліжка, рушнички. В набір входить табличка, наліпки із тваринками на шафи (40 шт), ліжка, рушнички для групи «Маки». В подарунок ви отримаєте наліпки з цифрами (40 шт).Автор/Оформлювач: Vsekids (Ангеліна)Електронний варіант: (Ви отримуєте файли та роздруковуєте самостійно)В архіві формат: JPEGVsekids - все для в..

Швидкий перегляд

Група «Яблунька». Наліпки на шафки, ліжка, рушнички.

(0)
25.00 грн.

Група «Яблунька». Наліпки на шафки, ліжка, рушнички. В набір входить табличка, наліпки із тваринками на шафи (40 шт), ліжка, рушнички для групи «Яблунька». В подарунок ви отримаєте наліпки з цифрами (40 шт).Автор/Оформлювач: Vsekids (Ангеліна)Електронний варіант: (Ви отримуєте файли та роздруковуєте самостійно)В архіві формат: JPEGVsekids - в..

Швидкий перегляд

Група «Вербиченька». Наліпки на шафки, ліжка, рушнички.

(0)
25.00 грн.

Група «Вербиченька». Наліпки на шафки, ліжка, рушнички. В набір входить табличка, наліпки із тваринками на шафи (40 шт), ліжка, рушнички для групи «Вербиченька». В подарунок ви отримаєте наліпки з цифрами (40 шт).Автор/Оформлювач: Vsekids (Ангеліна)Електронний варіант: (Ви отримуєте файли та роздруковуєте самостійно)В архіві формат: JPEGVseki..

Швидкий перегляд

Група «Вербиченька» №2 . Наліпки на шафки, ліжка, рушнички.

(0)
25.00 грн.

Група «Вербиченька» №2 . Наліпки на шафки, ліжка, рушнички. В набір входить табличка, наліпки із тваринками на шафи (40 шт), ліжка, рушнички для групи «Вербиченька». В подарунок ви отримаєте наліпки з цифрами (40 шт).Автор/Оформлювач: VsekidsЕлектронний варіант: (Ви отримуєте файли та роздруковуєте самостійно)В архіві формат: JPEGVsekids - вс..

Швидкий перегляд

Група «Метелики» . Наліпки на шафки, ліжка, рушнички.

(0)
23.00 грн.

Група «Метелики» . Наліпки на шафки, ліжка, рушнички.В набір входить табличка, наліпки із тваринками на шафи (40 шт), ліжка, рушнички для групи «Метелики». В подарунок ви отримаєте наліпки з цифрами (40 шт).Автор/Оформлювач: VsekidsЕлектронний варіант: (Ви отримуєте файли та роздруковуєте самостійно)В архіві формат: JPEGVsekids - все для вихова..

Швидкий перегляд

Група «Пролісок» . Наліпки на шафки, ліжка, рушнички.

(0)
23.00 грн.

Група «Пролісок» . Наліпки на шафки, ліжка, рушнички.В набір входить табличка, наліпки із тваринками на шафи (40 шт), ліжка, рушнички для групи «Пролісок». В подарунок ви отримаєте наліпки з цифрами (40 шт).Електронний варіант: (Ви отримуєте файли та роздруковуєте самостійно)В архіві формат: JPEGАвтор/Оформлювач: VsekidsVsekids - все для вихо..

Швидкий перегляд

Група “Їжачок” . Наліпки на шафки, ліжка, рушнички.

(0)
23.00 грн.

Група “Їжачок” . Наліпки на шафки, ліжка, рушнички.В набір входить табличка, наліпки із тваринками на шафи (40 шт), ліжка, рушнички для групи «Їжачок». В подарунок ви отримаєте наліпки з цифрами (40 шт).Електронний варіант: (Ви отримуєте файли та роздруковуєте самостійно)В архіві формат: JPEGАвтор/Оформлювач: VsekidsVsekids - все для виховате..

Показано з 1 по 15 із 56 (4 сторінок)