Лепбуки

Лепбук — нова форма організації для розвитку пізнавальної активності дітей і розвитку  їхньої самостійності.  Багатофункціональна розкладна папка, що містить ніші для різноманітного дидактичного матеріалу. 

На сайті Vsekids ви знайдете багато сучасної навчально-розвивальної літератури на різноманітні теми. Якщо ви не знайшли потрібного вам матеріалу ви можете скористатися послугою "Замовити роботу"

Перегляд сітки:
Швидкий перегляд

Лепбук «Хто як готується до зими?»

(1)
60.00 грн.

Лепбук «Хто як готується до зими?»Лепбук виготовлено у вигляді ширми, яка складається з чотирьох двосторонніх аркушів, внутрішня частина наповнена матеріалами та містить:    Гру на липучках «Хто як до зими готується?», за допомогою якою діти будуть визначати житло тварин, називати, описувати.    Перекидну книжку з інфо..

Швидкий перегляд

Лепбук «Екологія»

(1)
150.00 грн.

Лепбук «Екологія»Дизайн цього лепбука незвичний:у ньому більше сторінок, вони перегортаютьсятитульний аркуш скріплюється липучкою з останнім.Незмінними залишаються чудовий дизайн та вміст.Ви отримуєте лепбук, що містить гру з прищіпками «Жива та нежива природа», 5 дидактичних ігор («Що забруднює повітря?», «Сортуємо сміття», «Лісові правила п..

Швидкий перегляд

Лепбук «Я - школяр»

(0)
80.00 грн.

Лепбук «Я - школяр» містить картки на липучках, кишені та перекидну книжку. Рекомендую друкувати на А3 (якщо у вас принтер на формат А4, у файлі є розбивка на аркуші А4) для того щоб елементи були відповідного розміру.Щоб зібрати, вам потрібно: липучки 9 шт, скотч, 2 кільця.Включає: основу та Картки на липучках «Наша школа» Кишенька «Що покласти у ..

Швидкий перегляд

Сенсорний лепбук «Прогулянка містом»

(0)
80.00 грн.

Сенсорний лепбук об’єднаний однією темою «Прогулянка містом» відразу зацікавить малюків, так як містить ігри на липучках, прищіпках, шнурівку, віконця. Та допоможе закріпити основні кольори, величину, форму (круг, квадрат, трикутник), орієнтування на площині, поняття «вгору», «вниз», «більше», «менше».Рекомендую друкувати на А3 (якщо у вас принтер ..

Швидкий перегляд

Лепбук «Права дитини»

(0)
100.00 грн.

Лепбук «Права дитини» Люблю творити яскраве, адже похмурого в житті і так достатньо. Лепбук «Права дитини» такий, ще й умістив в себе пазли на липучках, гру з кубиком, картки та фішки до них.Придбати можна як електронний, так і друкований варіант.Включає:ОсноваПерекидна книжка «Довідник дитячих обов’язків»Пазли «Картина моїх прав» на липучкахКи..

Швидкий перегляд

Лепбук «Моє місто» . Основа

(0)
30.00 грн.

Лепбук «Моє місто» . ОсноваОснова для створення, включає 4 аркуші для друку.Наповнення обираєте та додаєте самостійно...

Швидкий перегляд

Лепбук «Я та гроші»

(0)
160.00 грн.

Лепбук «Я та гроші»Лепбук включає основу, кишені з іграми, рухомі кола, перекидні книжки, ігри на липучках та зі шнурками (чи стрічкою).Основу можна друкувати на А3, а також є розбивка на А4.Перекидна книжка «Бесіди. Гроші» (титульна+3 бесіди)Книжка-гармошка «Потреби сім’ї» (титульна + 5 карток)Рухомі кола «Національна валюта України» (2 шт)Кишеня...

Швидкий перегляд

Лепбук «Палички Кюїзенера»

(0)
80.00 грн.

Лепбук «Палички Кюїзенера»Включає основу, Круг Луллія «Кольорові палички», інформацію про автора, Кольорові сходинки, Картотеку ігор з паличками Кюїзенера, Картки до картотеки, Кишеню «Малюємо паличками» + кишеню для самостійного додавання інформації.Електронний варіант:Автор/Оформлювач: AnhelinaФормат: JPEG (картинкою, для самостійного роздрук..

Швидкий перегляд

Лепбук "Коза-дереза"

(0)
125.00 грн.

Лепбук «Коза-дереза»Друк. Основу можна друкувати на А3, а також є розбивка на А4.Працюємо. Читаємо казку, складаємо послідовність.Використайте мнемотаблицю для запам’ятовування тексту казки.Персонажі до казки «Коза-дереза» можна використовувати як настільний театр та розіграти виставу.Для закріплення використайте ігри «Знайди тінь», «Цікаві загадки..

Швидкий перегляд

Лепбук "Моя родина"

(0)
30.00 грн.

Лепбук "Моя родина"Включає основу, кишені з картками та іграми, родинне дерево.Кишеня «Сімейний відпочинок»Кишеня «Склади розповідь»Рухоме коло «Хто чим користується?»Кишеня «Я допомагаю»Родинне деревоЕлектронний варіант:Формат: JPEG (картинкою, для самостійного роздрукування) Автор/Оформлювач: Anhelina..

Швидкий перегляд

Лепбук «Професії»

(0)
135.00 грн.

Лепбук «Професії» Включає основу, кишені з іграми та пазлами, круги луллія, гру на липучках, коректурну таблицю.- Гра «Хто що виготовив?»  - Круг Луллія «Професії» (Речі) - Кишеня «Хто де працює?» (пазли) - Гра на липучках «Що потрібно для роботи?» - Круг Луллія «Професії» (Транспорт, Будівлі) - Кишеня «Хто керує транспортом?» - Коректурна таб..

Швидкий перегляд

Лепбук «Ми – українці»

(2)
135.00 грн.

Включає основу, кишені з іграми та картками, перекидні книжки, рухоме коло, гру на липучках. Кишеня «Українці митці й творці» (картки)Перекидна книжка «Видатні українці»Перекидна книжка «Природні багатства»Гра на липучках «Національне вбрання»Рухоме коло «Побутові обереги»Кишеня «Українські страви» (картки+фішки)Кишеня «Як приймають гостей українці..

Швидкий перегляд

Лепбук «У світі тварин»

(0)
160.00 грн.

Лепбук «У світі тварин»Лепбук включає основу, кишені з іграми, загадки+ рухомі квітки, перекидну книжку, ігри на липучках та прищіпкахОснову можна друкувати на А3, а також є розбивка на А4Перекидна книжка «Будова тіла»Кишеня «Чим укрите тіло» (картки + фішки)Гра на липучках «Хто прилетів на дерево?» (Назвати, знайти тінь, порахувати)Загадки + рухом..

Показано з 1 по 13 із 13 (1 сторінок)