Лепбуки

Лепбук — нова форма організації для розвитку пізнавальної активності дітей і розвитку  їхньої самостійності.  Багатофункціональна розкладна папка, що містить ніші для різноманітного дидактичного матеріалу. 

На сайті Vsekids ви знайдете багато сучасної навчально-розвивальної літератури на різноманітні теми. Якщо ви не знайшли потрібного вам матеріалу ви можете скористатися послугою "Замовити роботу"

Перегляд сітки:
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд

Лепбук «Я - школяр»

(0)
80.00 грн.

Лепбук «Я - школяр» містить картки на липучках, кишені та перекидну книжку. Рекомендую друкувати на А3 (якщо у вас принтер на формат А4, у файлі є розбивка на аркуші А4) для того щоб елементи були відповідного розміру.Щоб зібрати, вам потрібно: липучки 9 шт, скотч, 2 кільця.Включає: основу та Картки на липучках «Наша школа» Кишенька «Що покласти у ..

Швидкий перегляд

Сенсорний лепбук «Прогулянка містом»

(0)
80.00 грн.

Сенсорний лепбук об’єднаний однією темою «Прогулянка містом» відразу зацікавить малюків, так як містить ігри на липучках, прищіпках, шнурівку, віконця. Та допоможе закріпити основні кольори, величину, форму (круг, квадрат, трикутник), орієнтування на площині, поняття «вгору», «вниз», «більше», «менше».Рекомендую друкувати на А3 (якщо у вас принтер ..

Швидкий перегляд
Швидкий перегляд

Лепбук «Моє місто» . Основа

(0)
30.00 грн.

Лепбук «Моє місто» . ОсноваОснова для створення, включає 4 аркуші для друку.Наповнення обираєте та додаєте самостійно...

Швидкий перегляд

Лепбук «Я та гроші»

(0)
160.00 грн.

Лепбук «Я та гроші»Лепбук включає основу, кишені з іграми, рухомі кола, перекидні книжки, ігри на липучках та зі шнурками (чи стрічкою).Основу можна друкувати на А3, а також є розбивка на А4.Перекидна книжка «Бесіди. Гроші» (титульна+3 бесіди)Книжка-гармошка «Потреби сім’ї» (титульна + 5 карток)Рухомі кола «Національна валюта України» (2 шт)Кишеня...

Швидкий перегляд

Лепбук «Палички Кюїзенера»

(0)
80.00 грн.

Лепбук «Палички Кюїзенера»Включає основу, Круг Луллія «Кольорові палички», інформацію про автора, Кольорові сходинки, Картотеку ігор з паличками Кюїзенера, Картки до картотеки, Кишеню «Малюємо паличками» + кишеню для самостійного додавання інформації.Електронний варіант:Автор/Оформлювач: AnhelinaФормат: JPEG (картинкою, для самостійного роздрук..

Швидкий перегляд

Лепбук "Коза-дереза"

(0)
125.00 грн.

Лепбук «Коза-дереза»Друк. Основу можна друкувати на А3, а також є розбивка на А4.Працюємо. Читаємо казку, складаємо послідовність.Використайте мнемотаблицю для запам’ятовування тексту казки.Персонажі до казки «Коза-дереза» можна використовувати як настільний театр та розіграти виставу.Для закріплення використайте ігри «Знайди тінь», «Цікаві загадки..

Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд

Лепбук «Ми – українці»

(1)
135.00 грн.

Включає основу, кишені з іграми та картками, перекидні книжки, рухоме коло, гру на липучках. Кишеня «Українці митці й творці» (картки)Перекидна книжка «Видатні українці»Перекидна книжка «Природні багатства»Гра на липучках «Національне вбрання»Рухоме коло «Побутові обереги»Кишеня «Українські страви» (картки+фішки)Кишеня «Як приймають гостей українці..

Швидкий перегляд
Показано з 1 по 13 із 13 (1 сторінок)