В куточок для батьків

Перегляд сітки:
Швидкий перегляд

Інформація "Рухова активність дитини"

(0)
6.00 грн.

Інформація "Рухова активність дитини" Для інформаційного стенду або можна склеїти аркуші та використати як папку-пересувку Кількість аркушів: 4+ титульний лист Електронний варіант: (для самостійного роздрукування) Всередині архіву формат файлів: JPEG Автор/Оформлювач: Anhelina Консультація, папка-пересувка, взаємодія з батьками, здо..

Швидкий перегляд

Інформація "Розвиток дитини 5-го року життя"

(0)
6.00 грн.

Інформація «Розвиток дитини 5-го року життя» Для інформаційного стенду або можна склеїти аркуші та використати як папку-пересувку Кількість аркушів: 4+ титульний лист Електронний варіант: (для самостійного роздрукування) Всередині архіву формат файлів: JPEG Автор/Оформлювач: AnhelinaКонсультація, папка-пересувка, взаємодія з батьками, здо..

Швидкий перегляд

Інформація "Основи культури поведінки на заняттях в дитячому садку"

(0)
3.00 грн.

Інформація "Основи культури поведінки на заняттях в дитячому садку"Для інформаційного стенду або можна склеїти аркуші та використати як папку-пересувкуКількість аркушів: 2 Електронний варіант: (для самостійного роздрукування)Всередині архіву формат файлів: JPEGАвтор/Оформлювач: Anhelina..

Швидкий перегляд

Інформація «Наполегливість та впертість. Як відрізнити?»

(0)
3.00 грн.

Інформація «Наполегливість та впертість. Як відрізнити?»Для інформаційного стенду або можна склеїти аркуші та використати як папку-пересувкуКількість аркушів: 2+ титульний листЕлектронний варіант: (для самостійного роздрукування)Всередині архіву формат файлів: JPEGАвтор/Оформлювач: Anhelina..

Швидкий перегляд

Інформація «Дитина та іграшки»

(0)
6.00 грн.

Інформація «Дитина та іграшки» Для інформаційного стенду в батьківський куточок або можна склеїти аркуші та використати як папку-пересувку Кількість аркушів: 3+ титульний лист Електронний варіант: Всередині архіву формат файлів: JPEG Автор/Оформлювач: Anhelina..

Швидкий перегляд

Інформація «Загартовування водою. Як впливає на організм?»

(0)
7.00 грн.

Цілюща дія води людям відома з давніх-давен, тому інформація про загартовування водою стане в нагоді для розміщення в батьківський куточок. Особливо актуальною буде в літній період, адже обтирання, обливання, купання чи душ позитивно впливають на організм людини, допоможуть знизити кількість простудних захворювань та випадкових охолоджень тілаІнфор..

Швидкий перегляд

Інформація «День матері»

(0)
6.00 грн.

Інформація «День матері»Для інформаційно стенду або можна склеїти аркуші та використати як папку-пересувкуЕлектронний варіант (для самостійного роздрукування)Кількість аркушів: 6 шт..

Швидкий перегляд

Інформація «Покарання і виховання»

(0)
4.00 грн.

Інформація «Покарання і виховання»Можна використовувати, як консультацію  в папку, папку-пересувку, для інформаційно стендуКількість аркушів: 2+ титульний листЕлектронний варіант:Формат: JPEG (картинкою, для самостійного роздруковування)..

Швидкий перегляд

Інформація «Мнемотехніка – мистецтво запам’ятовування».

(0)
4.00 грн.

Інформація «Мнемотехніка – мистецтво запам’ятовування».Можна використовувати, як консультацію  в папку, папку-пересувку, для інформаційно стендуКількість аркушів: 2+ титульний листЕлектронний варіант:Формат: JPEG (картинкою, для самостійного роздруковування)Автор/Оформлювач: Anhelina..

Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)