Правове виховання

Перегляд сітки:
Швидкий перегляд

Картки "Я знаю свої права"

(0)
10.00 грн.

Картки «Я знаю свої права»Включає: 8 карток + титульний аркушЕлектронний варіант: (для самостійного роздрукування) Автор/Оформлювач: Anhelina..

Швидкий перегляд

Лепбук «Права дитини»

(0)
100.00 грн.

Лепбук «Права дитини» Люблю творити яскраве, адже похмурого в житті і так достатньо. Лепбук «Права дитини» такий, ще й умістив в себе пазли на липучках, гру з кубиком, картки та фішки до них.Придбати можна як електронний, так і друкований варіант.Включає:ОсноваПерекидна книжка «Довідник дитячих обов’язків»Пазли «Картина моїх прав» на липучкахКи..

Швидкий перегляд

Гра "Парк розваг" (право на дозвілля)

(0)
15.00 грн.

Гра «Парк розваг» (право на дозвілля)Мета: закріплювати знання прав дітей на дозвілля, формувати уявлення про безпечні місця для дозвілля, розвивати з’вязне мовлення, мислення, виховувати повагу одне до одного, товариськість.Гра включає: «Парк розваг» (ігрове поле), фішки, кубик.титульний аркуш з метою та ходом гри.Електронний варіант: (для самості..

Швидкий перегляд

Дидактична гра «Права ми поважаємо, нікого не ображаємо»

(0)
15.00 грн.

Дидактична гра «Права ми поважаємо, нікого не ображаємо»Мета: закріпити знання, що кожна дитина має право не бути скривдженою..Гра включає: картки із зображенням позитивних та негативних вчинків дітей в дитячому садку (10 шт), фішки (10 шт), титульний аркуш з метою та ходом гри.Електронний варіант: (для самостійного роздрукування)Всередині архіву ф..

Швидкий перегляд

Довідник дитячих обов’язків

(0)
15.00 грн.

Довідник дитячих обов’язківМета: закріпити знання дітей про обов’язки, розвивати вміння користуватися своїми правами та обов’язками в життіВключає: обкладинку «довідник дитячих обов’язків», картки у вигляді аркушів з книги на яких зображено різні дії дітей (10 карток).Електронний варіант: (для самостійного роздрукування)Всередині архіву формат ..

Швидкий перегляд

Дидактична гра “Картина моїх прав”

(0)
15.00 грн.

Дидактична гра “Картина моїх прав”Мета: дати визначення поняття «обов’язок», розвивати навички правової поведінки, мислення, мовлення, виховувати повагу до законів та до кожної людиниГра включає: поле для картини з текстом, пазли до картини (9 шт),  титульний аркуш з метою та ходом гри.Електронний варіант: (для самостійного роздрукування)В..

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)