Шаблони для документації

Перегляд сітки:
Швидкий перегляд

Меню для ЗДО №1

(0)
3.00 грн.

Меню для ЗДО №1Кількість аркушів: 3Електронний варіант (Ви отримуєте файли та роздруковуєте самостійно)Роздруковуємо, ламінуємо. Писати можна сухостираючим маркером.В архіві формат: JPEGАвтор/Оформлювач: AnhelinaVsekids - все для вихователів, батьків та дітей..

Швидкий перегляд

Набір рамок в українському стилі (вишиванка, квіти)

(0)
10.00 грн.

Набір рамок в українському стилі (вишиванка, квіти)Для оформлення консультацій, ігор, документаціїКількість рамок: 10 штЕлектронний варіант: (для самостійного роздрукування)В архіві формат: PNG (картинкою на прозорому фоні)Автор/Оформлювач: Anhelina..

Швидкий перегляд

Шаблон для оформлення «Сонечко» ( завантажити безкоштовно)

(0)
0.00 грн.

Шаблон для оформлення «Сонечко» ( завантажити безкоштовно)Шаблони для оформлення інтер'єру в класі в єдиному стилі.Можна написати на ньому імена, роздрукувати на самоклейці та приклеїти на коробку, шафу чи папку. НУШЕлектронний варіант: (для самостійного роздруковування)Автор/Оформлювач: Anhelina, LarysaЯк завантажти на сайті?- Ввійти у свій профіл..

Швидкий перегляд

Портфоліо випускника та випускниці дитячого садка

(0)
20.00 грн.

Портфоліо випускника та випускниці дитячого садкаВключає: Титульний аркуш, Будьмо знайомі, Я та моя сім’я, Я та мої друзі, Дитячий садок, Школа, Моя мрія, Подяка, Скарбничка успіхів, Скарбничка творчих робітКількість сторінок: 21 аркуш (10 для хлопчика, 10 для дівчинки) + аркуш з фоном для внесення тексту.Електронний варіант: (для самостійного розд..

Швидкий перегляд

Шаблон для плану роботи семінару "Рецепти педагогічної кухні"

(0)
3.00 грн.

Шаблон для плану роботи семінару "Рецепти педагогічної кухні"Кількість сторінок: 1Електронний варіант:Формат: JPEG (картинкою, для самостійного роздруковування)Автор/Оформлювач: Anhelina..

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)