Консультації / Ширми

Перегляд сітки:
Швидкий перегляд

Пам’ятка- рекомендація “Щодо організації сучасного підходу до організації ігрової діяльності дітей дошкільного віку»

(0)
10.00 грн.

Пам’ятка- рекомендація “Щодо організації сучасного підходу до організації ігрової діяльності дітей дошкільного віку» Ви отримаєте яскравий двосторонній буклет для друку на формат А4, в якому розкриваються такі теми:Які бувають ігри?Як організувати дитячу гру та брати в ній участь?Організовуємо ігрове середовищеВ результаті ігрової діяльності дитина..

Швидкий перегляд

Консультація «Про велику шкоду від малих батарейок»

(0)
5.00 грн.

Консультація «Про велику шкоду від малих батарейок» Можна використовувати, як папку-пересувку в батьківський куточок чи для інформаційно стенду, а також під час бесід та консультацій з батьками. Кількість сторінок: 3+титульний аркушЕлектронний варіант: (Ви отримуєте файли та роздруковуєте самостійно)В архіві формат: JPEGАвтор/Оформлювач: Ангелі..

Швидкий перегляд

Консультація «Цінності плекаються змалку»

(0)
8.00 грн.

Консультація для батьків «Цінності плекаються змалку»Можна використовувати, як папку-пересувку в батьківський куточок чи для інформаційно стенду, а також під час бесід та консультацій з батьками.Кількість сторінок: 5+титульний аркушЕлектронний варіант: (Ви отримуєте файли та роздруковуєте самостійно)Формат: JPEGАвтор/Оформлювач: Ангеліна ( Vsekids)..

Швидкий перегляд

Інформація «Звідки прийшла коляда?»

(0)
5.00 грн.

Інформація «Звідки прийшла коляда?»Для інформаційного стенду або можна склеїти аркуші та використати як папку-пересувкуКількість аркушів: 3 + титульний листЕлектронний варіант: Формат: JPEG (для самостійного роздруковування)Автор/Оформлювач: Vsekids ( Ангеліна )За темою: народознавство, консультація, зима, свята, зимові свята, ширма, папка-пересувк..

Швидкий перегляд

Інфотека «Співпраця з батьками середньої групи». Вересень

(0)
25.00 грн.

Інфотека «Співпраця з батьками середньої групи». ВересеньКількість сторінок: 25Всередині архіву формат файлів: JPEGАвтор/Оформлювач: AnhelinaЕлектронний варіант: (для самостійного роздрукування)Зміст1.    Індивідуальні / групові бесіди та консультації«Наполегливість та впертість. Як відрізнити?» «Дитина та іграшки» «Рухова активність..

Швидкий перегляд

Інформація "Рухова активність дитини"

(0)
6.00 грн.

Інформація "Рухова активність дитини" Для інформаційного стенду або можна склеїти аркуші та використати як папку-пересувку Кількість аркушів: 4+ титульний лист Електронний варіант: (для самостійного роздрукування) Всередині архіву формат файлів: JPEG Автор/Оформлювач: Anhelina Консультація, папка-пересувка, взаємодія з батьками, здо..

Швидкий перегляд

Інформація "Розвиток дитини 5-го року життя"

(0)
6.00 грн.

Інформація «Розвиток дитини 5-го року життя» Для інформаційного стенду або можна склеїти аркуші та використати як папку-пересувку Кількість аркушів: 4+ титульний лист Електронний варіант: (для самостійного роздрукування) Всередині архіву формат файлів: JPEG Автор/Оформлювач: AnhelinaКонсультація, папка-пересувка, взаємодія з батьками, здо..

Швидкий перегляд

Інформація "Основи культури поведінки на заняттях в дитячому садку"

(0)
3.00 грн.

Інформація "Основи культури поведінки на заняттях в дитячому садку"Для інформаційного стенду або можна склеїти аркуші та використати як папку-пересувкуКількість аркушів: 2 Електронний варіант: (для самостійного роздрукування)Всередині архіву формат файлів: JPEGАвтор/Оформлювач: Anhelina..

Швидкий перегляд

Інформація «Наполегливість та впертість. Як відрізнити?»

(0)
3.00 грн.

Інформація «Наполегливість та впертість. Як відрізнити?»Для інформаційного стенду або можна склеїти аркуші та використати як папку-пересувкуКількість аркушів: 2+ титульний листЕлектронний варіант: (для самостійного роздрукування)Всередині архіву формат файлів: JPEGАвтор/Оформлювач: Anhelina..

Швидкий перегляд

Інформація «Дитина та іграшки»

(0)
6.00 грн.

Інформація «Дитина та іграшки» Для інформаційного стенду в батьківський куточок або можна склеїти аркуші та використати як папку-пересувку Кількість аркушів: 3+ титульний лист Електронний варіант: Всередині архіву формат файлів: JPEG Автор/Оформлювач: Anhelina..

Швидкий перегляд

Інформація «Загартовування водою. Як впливає на організм?»

(0)
7.00 грн.

Цілюща дія води людям відома з давніх-давен, тому інформація про загартовування водою стане в нагоді для розміщення в батьківський куточок. Особливо актуальною буде в літній період, адже обтирання, обливання, купання чи душ позитивно впливають на організм людини, допоможуть знизити кількість простудних захворювань та випадкових охолоджень тілаІнфор..

Швидкий перегляд

Інформація «День матері»

(0)
6.00 грн.

Інформація «День матері»Для інформаційно стенду або можна склеїти аркуші та використати як папку-пересувкуЕлектронний варіант (для самостійного роздрукування)Кількість аркушів: 6 шт..

Швидкий перегляд

Інформація «Покарання і виховання»

(0)
4.00 грн.

Інформація «Покарання і виховання»Можна використовувати, як консультацію  в папку, папку-пересувку, для інформаційно стендуКількість аркушів: 2+ титульний листЕлектронний варіант:Формат: JPEG (картинкою, для самостійного роздруковування)..

Швидкий перегляд

Інформація «Мнемотехніка – мистецтво запам’ятовування».

(0)
4.00 грн.

Інформація «Мнемотехніка – мистецтво запам’ятовування».Можна використовувати, як консультацію  в папку, папку-пересувку, для інформаційно стендуКількість аркушів: 2+ титульний листЕлектронний варіант:Формат: JPEG (картинкою, для самостійного роздруковування)Автор/Оформлювач: Anhelina..

Швидкий перегляд

Інформація «Краса як основа виховання творчої особистості»

(0)
7.00 грн.

Інформація «Краса як основа виховання творчої особистості»Можна використовувати, як папку-пересувку, для інформаційно стендуКількість аркушів: 4+ титульний листЕлектронний варіант:Формат: JPEG (картинкою, для самостійного роздруковування)Автор/Оформлювач: Anhelina..

Показано з 1 по 15 із 17 (2 сторінок)