Ігри з кубиком

Перегляд сітки:
Швидкий перегляд

Гра "Парк розваг" (право на дозвілля)

(0)
15.00 грн.

Гра «Парк розваг» (право на дозвілля)Мета: закріплювати знання прав дітей на дозвілля, формувати уявлення про безпечні місця для дозвілля, розвивати з’вязне мовлення, мислення, виховувати повагу одне до одного, товариськість.Гра включає: «Парк розваг» (ігрове поле), фішки, кубик.титульний аркуш з метою та ходом гри.Електронний варіант: (для самості..

Швидкий перегляд

Гра з кубиком «Кинь, порахуй, зафарбуй». Комахи

(0)
14.00 грн.

Гра з кубиком «Кинь, порахуй, зафарбуй». Комахи Лічба (1-5)Як грати?На столі покласти кубик та маркер, на фланелеграф прикріпити картку.Діти об’єднуються у команди. За сигналом, по черзі біжать, кидають кубик, рахують кількість об’єктів, що випала на кубику, зафарбовують на картці.Перемагає та команда, яка першої зафарбувала всі цифри на картц..

Швидкий перегляд

Гра з кубиком «Кинь, назви, зафарбуй». Геометричні фігури

(0)
14.00 грн.

Гра з кубиком «Кинь, назви, зафарбуй».  Геометричні фігуриЯк грати?На столі покласти кубик та маркер, на фланелеграф прикріпити картку.Діти об’єднуються у команди. За сигналом, по черзі біжать до столу та кидають кубик.Завдання: Назвати геометричну фігуру, що випала на кубику, зафарбувати на картці. Гра включає: титульний лист (1 аркуш), мета ..

Швидкий перегляд

Гра з кубиком «Склади сніговика»

(0)
15.00 грн.

Гра з кубиком «Склади сніговика»Як грати?Поділити дітей на команди. На столі покласти частини сніговика та кубик.За сигналом, діти по черзі біжать, кидають кубик та викладають елемент на сніговика, який випав.Гра включає: титульний лист, мета та хід гри(1 аркуш), кубик, сніговик, елементи до сніговика (які потрібно склеїти).Електронний варіант:Форм..

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)