Основи економічної культури

Перегляд сітки:
Швидкий перегляд

Лепбук «Я та гроші»

(0)
160.00 грн.

Лепбук «Я та гроші»Лепбук включає основу, кишені з іграми, рухомі кола, перекидні книжки, ігри на липучках та зі шнурками (чи стрічкою).Основу можна друкувати на А3, а також є розбивка на А4.Перекидна книжка «Бесіди. Гроші» (титульна+3 бесіди)Книжка-гармошка «Потреби сім’ї» (титульна + 5 карток)Рухомі кола «Національна валюта України» (2 шт)Кишеня...

Швидкий перегляд

Дидактична гра «Хто що виготовив?»

(0)
15.00 грн.

Дидактична гра «Хто що виготовив?»Мета: розширити знання дітей про особливості праці людей у сфері виробництва товарів та послуг(пекар, кондитер, швачка, чоботар, столяр)…Гра включає: ігрове поле «Пекар», «Швачка», «Кондитер», «Чоботар», «Столяр» (5 шт) + предметні картинки до гри (20 карток), титульний аркуш, мета та хід гри.Електронний варіант: Ф..

Швидкий перегляд

Дидактична гра «Знайди гривні»

(0)
18.00 грн.

Дидактична гра «Знайди гривні»Мета: закріплювати знання про зовнішній вигляд сучасних грошей України та  грошові одиниці інших країн … Гра включає: картки із зображенням грошей різних країн (20 шт) , фішки(20 шт), титульний аркуш, мета та завдання.Завдання: Знайти зображення гривні та позначити фішкоюЕлектронний варіант:Формат: JPEG (картин..

Швидкий перегляд

Гра «Валюта України» (рухомі кола)

(0)
15.00 грн.

Гра «Валюта України» (рухомі кола) Мета: розширити уявлення про грошові одиниці України, закріплювати знання про зовнішній вигляд сучасних грошей… Гра включає: 2 рухомі кола із зображенням купюр (аверс, реверс).Електронний варіант:Формат: JPEG (картинкою, для самостійного роздруковування)Автор/Оформлювач: Anhelina..

Швидкий перегляд

Дидактична гра «Що можна придбати за гроші?»

(0)
20.00 грн.

Дидактична гра «Що можна придбати за гроші?»Мета: закріпити знання, що за гроші можна купити лише товари та послуги, але не інші цінності (дружба, любов, повага), …Гра включає: картки (16 шт), фішки (16 шт), титульний аркуш, мета та завдання.Завдання: Позначити фішкою з монетами те, що можна придбати за гроші, фішкою зі знаком «Х» — те, що не можна..

Швидкий перегляд

Дидактична гра «Дешево — дорого»

(0)
18.00 грн.

Дидактична гра «Дешево — дорого»Мета: розширити уявлення дітей про ціни на різні товари, вчити зіставляти ціни: дорого — дешево … Гра включає: предметні картинки (10 пар), фішки (10 пар), титульний аркуш, мета та завдання.Завдання: Взяти фішку поставити її на аркуш стороною з однією монетою, де дешевий товар, де багато монет – дорожчий.Електронн..

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)