Мовлення. Грамота

Перегляд сітки:
Швидкий перегляд

Дидактична гра "Кому який грибочок?"

(0)
16.00 грн.

Дидактична гра «Кому який грибочок?» на удосконалення вміння дітей добирати риму. Гру можна зробити у вигляді ширми. Грибочки кріпити на шнурок прищіпками. Включає 3 ігрових поля з тваринками (мишка, лисиця, заєць), прищіпки, грибочки із зображеннями 14 шт Електронний варіант : (для самостійного роздрукування) В архіві формат файлів: JPEG..

Швидкий перегляд

Дидактична гра «Хто чим займається?» (Родина)

(0)
20.00 грн.

Дидактична гра «Хто чим займається?» (Родина)Мета: розширювати знання про обов’язки кожного члена сім’ї, вправляти у побудові речень…Гра включає: титульний лист (1 аркуш), мета та хід гри(1 аркуш), картки із трудовими діями (20 шт), картки із зображенням членів родини (6 шт)Електронний варіант: (для самостійного роздруковування)В архіві формат: PNG..

Швидкий перегляд

Дидактична гра «Кому який предмет потрібен для роботи?» (дитячий садок)

(0)
20.00 грн.

Дидактична гра «Кому який предмет потрібен для роботи?» (дитячий садок)Включає 8 карток з професіями на яких зібрано зображення від одного автора, тому гра не виглядає як збірка картинок, а також аж 32 картки із зображенням знарядь праці.Мета: розширювати уявлення про дитячий садок як установу для дітей, у якій працюють люди різних професій, розвив..

Швидкий перегляд

Дидактична гра «На дитячому майданчику»

(0)
15.00 грн.

Дидактична гра «На дитячому майданчику» Мета: формувати вміння дітей за допомогою дорослого описувати малюнок, розповідати про його зміст,Гра включає: Сюжетний малюнок «На дитячому майданчику», 16 карток + фішки (червоні, зелені)Електронний варіант – для самостійного роздруковування) Автор/Оформлювач: Anhelina 4-й,  Літо. Мовлення, Дитячий ..

Швидкий перегляд

Демонстраційний матеріал "Назви одним словом"

(0)
15.00 грн.

Демонстраційний матеріал «Назви одним словом»Для перевірки активного словника дитини.Завдання: -    Назвати кожен малюнок-    Яким одним словом можна назвати всі малюнки?Кількість карток: 11 шт (на кожному аркуші по 4-ри малюнки)Електронний варіант: (для самостійного роздрукування)Всередині архіву формат файлів: JPEGАв..

Швидкий перегляд

Дидактична гра «Навчимо ведмедика чарівним словам»

(0)
16.00 грн.

Дидактична гра «Навчимо ведмедика чарівним словам» Гра для формування мовленнєвого етикету дітейМета: уточнити і закріпити уявлення дітей про етикетну лексику та її призначення, активізувати вживання слів привітання…. Гра включає: картки з ведмедиком (4 шт), картки з чарівними словами (10 шт), титульний аркуш, мета та хід гриЕлектронний варіант: (д..

Швидкий перегляд

Набір «Склади букву» 1 частина

(0)
10.00 грн.

Набір «Склади букву» 1 частинаВключає букви: О, А, Е, Є, І, Ї, У, Ю, ЯЗакріплюємо уміння складати букви з частин різної величини, знання про графічне зображення літер, правильну вимову слів. Завдання: Зібрати всі частини, де перший звук такий же, що і буква на картці. Скласти букву, назвати її. Гра включає: 9 карток + 9 з літерами, які потрі..

Швидкий перегляд

Дидактична гра «Що ти бачиш на картинці?» (Транспорт)

(0)
15.00 грн.

Вчимо дітей складати розповідь за допомогою гри «Що ти бачиш на картинці?» + закріплюємо знання про транспорт.Гра включає: ігрові поля «Море», «Вулиця», «Небо», «Рейки», «Шосе», картки «Транспорт» (15 шт), титульний аркуш, мета та хід гри.Спочатку потрібно до ігрового поля всі картки, далі скласти розповідь.Електронний варіант: Формат: JPEG (картин..

Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)