Ігротеки

Перегляд сітки:
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд

Ігротека «Осінь золота прийшла»

(0)
50.00 грн.

Ігротека «Осінь золота прийшла»Ігри на липучках: «З якого дерева листячко?», «Фруктовий кошик», «Склади яблука», «Краплинки по хмарках», «Порахуй урожай», «З чого колеса?»Малювання: «Листопад», «Парасолька», «Дощик»Електронний варіант: (для самостійного роздрукування)В архіві формат файлів: JPEGАвтор/Оформлювач: Anhelina..

Швидкий перегляд

Гра «Наш город»

(0)
15.00 грн.

Гра «Наш город» Для індивідуальної роботи та занять вдомаГра включає: Ігрове поле (1 аркуш)+17 карток (овочі, фрукти), кишеньки до корзини та тарілки, хід гри.Електронний варіант: (для самостійного роздрукування) Всередині архіву формат файлів: JPEGАвтор/Оформлювач: Anhelina..

Швидкий перегляд

Картки «Працьовитий трактор»

(0)
1.00 грн.

Мій син полюбляє трактори та не випускає їх з рук. Тому, надихнув мене зробити картки «Працьовитий трактор». Роздрукуйте їх на щільному папері, я роздрукувала 4-ри на одне ігрове поле, за бажанням можна розрізати. Далі потрібно вирізати кола. Щоб трималось довше, можна заламінувати.Розкладіть перед дитиною картки, покажіть як підібрати кружечок до ..

Швидкий перегляд

Гра «Склади ціле» ( писанки) на липучках

(0)
46.00 грн.

Гра «Склади ціле» ( писанки) на липучкахЗнаходимо з дитиною однакові частини та складаємо цілеВключає ігрове поле та 6 частинДрукований варіант: Друк на матовому фотопапері, гра вирізана, заламінована з липучками Автор/Оформлювач: Anhelina..

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)