Співпраця з батьками

Перегляд сітки:
Швидкий перегляд

Пам’ятка- рекомендація “Щодо організації сучасного підходу до організації ігрової діяльності дітей дошкільного віку»

(0)
10.00 грн.

Пам’ятка- рекомендація “Щодо організації сучасного підходу до організації ігрової діяльності дітей дошкільного віку» Ви отримаєте яскравий двосторонній буклет для друку на формат А4, в якому розкриваються такі теми:Які бувають ігри?Як організувати дитячу гру та брати в ній участь?Організовуємо ігрове середовищеВ результаті ігрової діяльності дитина..

Швидкий перегляд

Консультація «Про велику шкоду від малих батарейок»

(0)
5.00 грн.

Консультація «Про велику шкоду від малих батарейок» Можна використовувати, як папку-пересувку в батьківський куточок чи для інформаційно стенду, а також під час бесід та консультацій з батьками. Кількість сторінок: 3+титульний аркушЕлектронний варіант: (Ви отримуєте файли та роздруковуєте самостійно)В архіві формат: JPEGАвтор/Оформлювач: Ангелі..

Швидкий перегляд

Консультація «Цінності плекаються змалку»

(0)
8.00 грн.

Консультація для батьків «Цінності плекаються змалку»Можна використовувати, як папку-пересувку в батьківський куточок чи для інформаційно стенду, а також під час бесід та консультацій з батьками.Кількість сторінок: 5+титульний аркушЕлектронний варіант: (Ви отримуєте файли та роздруковуєте самостійно)Формат: JPEGАвтор/Оформлювач: Ангеліна ( Vsekids)..

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)