Співпраця з батьками

Grid View:

Пам’ятка- рекомендація “Щодо організації сучасного підходу до організації ігрової діяльності дітей дошкільного віку»

10.00 грн.

Пам’ятка- рекомендація “Щодо організації сучасного підходу до організації ігрової діяльності дітей дошкільного віку» Ви отримаєте яскравий двосторонній буклет для друку на формат А4, в якому розкриваються такі теми:Які бувають ігри?Як організувати дитячу гру та брати в ній участь?Організовуємо ігрове середовищеВ результаті ігрової діяльності дитина..

Консультація «Про велику шкоду від малих батарейок»

5.00 грн.

Консультація «Про велику шкоду від малих батарейок» Можна використовувати, як папку-пересувку в батьківський куточок чи для інформаційно стенду, а також під час бесід та консультацій з батьками. Кількість сторінок: 3+титульний аркушЕлектронний варіант: (Ви отримуєте файли та роздруковуєте самостійно)В архіві формат: JPEGАвтор/Оформлювач: Ангелі..

Консультація «Цінності плекаються змалку»

8.00 грн.

Консультація для батьків «Цінності плекаються змалку»Можна використовувати, як папку-пересувку в батьківський куточок чи для інформаційно стенду, а також під час бесід та консультацій з батьками.Кількість сторінок: 5+титульний аркушЕлектронний варіант: (Ви отримуєте файли та роздруковуєте самостійно)Формат: JPEGАвтор/Оформлювач: Ангеліна ( Vsekids)..

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)
До верху