Технології / Методики

Перегляд сітки:
Швидкий перегляд

Інформація «Особливості використання кругів Луллія»

(0)
1.00 грн.

Ви опрацювали нову інформацію, але через деякий час її важко згадати? Я завжди записувала собі короткий зміст у блокнот. Задумалась, як зробити так, щоб було яскраво та зручно? Тому виникла ідея для такої папки - «Особливості використання кругів Луллія», яка містить короткий опис, принципи їх створення та з якого віку використовувати.Придбати в еле..

Швидкий перегляд

Круги Луллія «Свійські тварини та їх дитинчата»

(0)
20.00 грн.

Круги Луллія «Свійські тварини та їх дитинчата»Вік: 4-й р.ж.Включає: 3 набори кругів Луллія з вказівниками.Кола вирізати, з’єднати по центральній позначці.Друкувати аркуші можна від формату А3 і нижче.Електронний варіант: (Ви отримуєте файли та роздруковуєте самостійно)В архіві формат: JPEGАвтор/Оформлювач: Ангеліна ( Vsekids)..

Швидкий перегляд

Картотека ігор з паличками Кюїзенера. 2 частина (1-10)

(0)
10.00 грн.

Картотека ігор з паличками Кюїзенера. 2 частина (1-10)Картотека включає: 10 карток, титульний лист, змістЗміст№1 «Побудуємо вагончики»№2 Число і цифра 1№3 Число і цифра 2№4 Число і цифра 3№5 Число і цифра 4№6 Число і цифра 5№7 Ведмедик будує сходинки.№8 Число і цифра 6-10№9 « Мандрівка на поїзді»№10  «Порахуймо книги на полиці»Електронний варі..

Швидкий перегляд

Лепбук «Палички Кюїзенера»

(0)
80.00 грн.

Лепбук «Палички Кюїзенера»Включає основу, Круг Луллія «Кольорові палички», інформацію про автора, Кольорові сходинки, Картотеку ігор з паличками Кюїзенера, Картки до картотеки, Кишеню «Малюємо паличками» + кишеню для самостійного додавання інформації.Електронний варіант:Автор/Оформлювач: AnhelinaФормат: JPEG (картинкою, для самостійного роздрук..

Швидкий перегляд

Круг Луллія «Професії» (Транспорт, Будівлі)

(0)
10.00 грн.

Круг Луллія «Професії» (Транспорт, Будівлі)Включає: 2 кола.Кола вирізати, з’єднати по центральній позначці.Електронний варіант:Формат: JPEG (картинкою, для самостійного роздруковування )Автор/Оформлювач: Anhelina..

Швидкий перегляд

Круг Луллія «Професії» (Речі)

(0)
10.00 грн.

Круг Луллія "Професії" (Речі)Включає: 2 кола.Кола вирізати, з’єднати по центральній позначці.Завдання: 1. Назвати професії людей, руки, яких зображені на малюнку2. Поєднати зображенняЕлектронний варіант:Формат: JPEG (картинкою, для самостійного роздруковування )Автор/Оформлювач: Anhelina..

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)