Здоров’я та фізичний розвиток

Перегляд сітки:
Швидкий перегляд

Меню для ЗДО №1

(0)
3.00 грн.

Меню для ЗДО №1Кількість аркушів: 3Електронний варіант (Ви отримуєте файли та роздруковуєте самостійно)Роздруковуємо, ламінуємо. Писати можна сухостираючим маркером.В архіві формат: JPEGАвтор/Оформлювач: AnhelinaVsekids - все для вихователів, батьків та дітей..

Швидкий перегляд

Плакати "Гігієнічна обробка рук"

(0)
1.00 грн.

Плакати Вміст набору: плакати  "Гігієнічна обробка рук" "Вхід без маски заборонено"Друкувати аркуші можна від формату А3 і нижче.Електронний варіант: (Ви отримуєте файли та роздруковуєте самостійно)В архіві формат: JPEGАвтор/Оформлювач: Ангеліна ( Vsekids)За темою: безпека життєдіяльності, оформлення ЗДО, здоров'я/гігєна..

Швидкий перегляд

Дидактична гра "Катруся та Ганнуся"

(0)
6.00 грн.

Дидактична гра «Катруся та Ганнуся»Мета гри: уточнити та закріпити знання дітей про культуру поведінки під час прийому їжі ….Гра включає титульну сторінку; мета, матеріали та хід гри, картки (4 пари), фішки (8 пар)Електронний варіант: В архіві формат JPEG (для самостійного роздруковування) Автор/Оформлювач: AnhelinaЗа темою: Середня група, культура..

Швидкий перегляд

Дидактична гра «На прийом до лікаря»

(0)
15.00 грн.

Дидактична гра «На прийом до лікаря» Закріплюємо з уявлення про спеціалізацію лікаря та знання про право на медичну допомогу.Гра включає: ігрове поле – 4 шт. (Окуліст, Педіатр, Стоматолог, Отоларинголог) картки із зображенням дітей (20 шт)Електронний варіант: (для самостійного роздрукування)Всередині архіву формат файлів: JPEGАвтор/Оформлювач: Anhe..

Швидкий перегляд

Цілющі овочі та фрукти. Картки + опис

(0)
15.00 грн.

Набір карток «Цілющі овочі та фрукти» Допоможуть поглибити знання дітей про овочі та фрукти, їх значення та лікувальні властивості для здоров’я людини.Картки високої якості, тому друкувати їх можна від А3 формату, кількість 15 шт, додається опис + титульний аркуш.Електронний варіант: (для самостійного роздрукування)Всередині архіву формат файлів: J..

Швидкий перегляд

Дидактична гра «Що корисне для зубів?»

(0)
19.00 грн.

Дидактична гра «Що корисне для зубів?» Мета: закріпити знання про продукти, корисні для зубів, і про ті, які спричиняють їх захворювання.. Включає: картки з продуктами харчування (24 шт) , картки «Зуби» (2 шт), титульний аркуш, мета, хід гри. Автор/Оформлювач: Anhelina Замовляйте яскраву та корисну гру в електронному варіанті. (Ви отримуєте ф..

Швидкий перегляд

Картки «Традиційні страви країн світу»

(0)
15.00 грн.

Картки «Традиційні страви країн світу»Мета: формувати уявлення про традиційні страви країн світу розвивати пізнавальну активність, виховувати почуття поваги до людей різних національностей.Кількість карток: 14 шт, за бажанням їх можна розрізати та використовувати як груЕлектронний варіант: (для самостійного роздрукування)Всередині архіву формат фай..

Швидкий перегляд

Демонстраційні картки «Хлопчик» (брудний, чистий)

(0)
2.00 грн.

Демонстраційні картки «Хлопчик» (брудний, чистий)Кількість сторінок: 2Електронний варіант: (для самостійного роздрукування)Всередині архіву формат файлів: JPEGАвтор/Оформлювач: Anhelina..

Швидкий перегляд

Дидактична гра "Розкажи Петрику як за собою доглядати"

(0)
20.00 грн.

Дидактична гра «Розкажи Петрику як за собою доглядати»Мета: закріпити знання дітей про особисту охайність, збагачувати словниковий запас дієсловами…Гра включає: картки-пазли 7 ланцюжків (всього 23 пазли)Електронний варіант: (для самостійного роздрукування)Всередині архіву формат файлів: JPEGАвтор/Оформлювач: Anhelina..

Швидкий перегляд

Дидактична гра "Допоможи Петрику знайти предмети гігієни"

(0)
18.00 грн.

Дидактична гра «Допоможи Петрику знайти предмети гігієни»  Мета: закріпити вміння дітей розрізняти предмети гігієни, знаходити їх серед інших предметів, називати їх призначення, особливості користування ними…Гра включає: ігрове поле, корзинка, картки-бульбашки з предметами гігієни та іншими предметами побуту (16 шт), титульний аркуш з метою та..

Швидкий перегляд

Дидактична гра «Поєднайки» (Спорт)

(0)
10.00 грн.

Дидактична гра «Поєднайки» (Спорт)   Мета: закріпити знання про різні види м’ячів, учити називати ігри, для яких їх використовують (баскетбол, футбол, теніс) , формувати інтерес та позитивне ставлення до активної рухової діяльності…Гра включає: картки 8 пар,  титульний аркуш з метою та ходом гри.Електронний варіант: (для самостійного..

Швидкий перегляд

Дидактична гра «Що роблять у будиночку?»

(0)
10.00 грн.

Дидактична гра «Що роблять у будиночку?»Мета: закріплювати знання про режимні процеси, вплив розпорядку дня на здоров’я… Гра включає: будиночок із віконцями – 5 віконець (у віконцях кар­тинки з режимними процесами),  титульний аркуш, мета та завдання.Електронний варіант: (для самостійного роздрукування)Всередині архіву формат файлів: JPEGА..

Швидкий перегляд

Ігровий набір «Аптечка лікаря»

(0)
14.00 грн.

Ігровий набір «Аптечка лікаря»Закріплюємо знання дітей про лікування хворих у домашніх умо¬вах,  вміння розвернути сюжет гриРоздруковуємо, кріпимо медичні інструменти на липучки. Створюємо умови для виникнення гри – називаємо медичні інструменти та демонструємо ігрові способи використання, пропонуємо дітям полікувати ляльку.Гра включає: титуль..

Швидкий перегляд

Плакат «Миємо руки правильно»

(0)
8.00 грн.

 Плакат «Миємо руки правильно»Два плакати з алгоритмом миття рук. Кріпимо в умивальній кімнаті – розповідаємо дітям, що умиватись і мити руки потрібно з милом. Витирати облич­чя і руки рушником – утирачем.Можна демонструвати під час режимних моментів, бесід чи занять, розповідаючи про порядок миття рук.Кількість сторінок: 2Електронний вар..

Показано з 1 по 14 із 14 (1 сторінок)