Матеріали до свят

Перегляд сітки:
Швидкий перегляд

Наголівники «Рибки» (Веселий акваріум)

(0)
20.00 грн.

Наголівники «Рибки» (Веселий акваріум)Включає: 18 шт наголівників з різними рибками та титульний аркушЕлектронний варіант:В архіві формат: PNG, JPEG (для самостійного роздруковування)Автор/Оформлювач: Anhelina..

Швидкий перегляд

Набір для оформлення кімнати «Корабель» безкоштовно

(0)
0.00 грн.

Набір для оформлення кімнати «Корабель» ( завантажити безкоштовно)Набір містить 3 деталі декору (корабель та хмаринки), якими можна прикрасити групову кімнату / клас чи залу.Розроблено для друку на Формат А2, є розбивка на А4Електронний варіант: (для самостійного роздруковування)Всередині архіву формат файлів: JPEGАвтор/Оформлювач: Anhelina, Larysa..

Швидкий перегляд

Розтяжка «День вишиванки»

(0)
0.00 грн.

Розтяжка «День вишиванки»Створіть святковий настрій за допомогою розтяжки.Кількість аркушів: 13 Електронний варіант: Одна літера на аркуш А4 (для самостійного роздруковування)Автор/Оформлювач: Anhelina, Larisa..

Швидкий перегляд

Плакат «1 червня – день захисту дітей» ( безкоштовно )

(0)
0.00 грн.

Плакат «1 червня – день захисту дітей» ( безкоштовно )В Україні 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей, що покликаний привернути увагу до захисту прав дитини.Електронний варіант: (для самостійного роздруковування)Автор/Оформлювач: Anhelina..

Швидкий перегляд

Випускник групи "Сонечко" . Набір на випускне свято.

(0)
15.00 грн.

Випускник групи "Сонечко" . Набір на випускне свято.Це оформлення для групи «Сонечко» у єдиному стилі стане яскравим доповненням до вашого свята.Запрошення на випускний бал, яке можна використати, і як оголошення в батьківський куточок.Додаються медалі та дипломи випускникам (випускник та випускниця).Електронний варіант (для самостійного роздрукува..

Швидкий перегляд

Подяка для дитячого садка. Хореографу №1

(0)
3.00 грн.

Подяка для дитячого садка. Хореографу №1Кількість сторінок: 1Електронний варіант: (для самостійного роздрукування)Автор/Оформлювач: Anhelina..

Швидкий перегляд

Розтяжка «Літо»

(0)
0.00 грн.

Розтяжка «Літо»До тематичного тижня чи для оформлення кімнати на літній період. Створіть атмосферу тепла, радості та відпочинку. Включає 4 аркуші до друку Електронний варіант: (для самостійного роздруковування)Автор/Оформлювач: Anhelina, Larisa..

Швидкий перегляд

Випускник групи «Дзвіночки» . Набір на випускне свято.

(0)
20.00 грн.

Випускник групи «Дзвіночки» . Набір на випускне свято.Це оформлення для групи «Дзвіночки» у єдиному стилі стане яскравим доповненням до вашого свята.Запрошення на випускний бал, яке можна використати, і як оголошення в батьківський куточок.Додаються медалі та дипломи випускникам (випускник та випускниця).Подяка батькам.Електронний варіант (для само..

Швидкий перегляд

Випускник групи «Зірочка» . Набір на випускне свято.

(0)
20.00 грн.

Випускник групи «Зірочка» . Набір на випускне свято.Це оформлення для групи «Зірочка» у єдиному стилі стане яскравим доповненням до вашого свята.Запрошення на випускний бал, яке можна використати, і як оголошення в батьківський куточок.Додаються медалі та дипломи випускникам (випускник та випускниця).Подяка батькам.Електронний варіант (для самостій..

Швидкий перегляд

Шаблон. Листівки для матусі та бабусі . (Free)

(0)
0.00 грн.

Шаблон. Листівки для матусі та бабусі . (Free)Знайшла цікаву ідею для листівки та створила свій шаблон. Її можна використати до свята мами.Вам потрібно роздрукувати. Старша дитина зможе вирізати самостійно. Далі потрібно приклеїти квітку та зігнути.Всередині листівки - віршикЕлектронний варіант: (для самостійного роздрукування)Всередині архіву форм..

Швидкий перегляд

Випускник групи «Пролісок» . Набір на випускне свято.

(0)
20.00 грн.

Випускник групи «Пролісок» . Набір на випускне свято.Це оформлення для групи «Пролісок» у єдиному стилі стане яскравим доповненням до вашого свята.Запрошення на випускний бал, яке можна використати, і як оголошення в батьківський куточок.Додаються медалі та дипломи випускникам (випускник та випускниця).Подяка батькам.Електронний варіант (для самост..

Швидкий перегляд

Випускник групи «Капітошка» . Набір на випускне свято.

(0)
20.00 грн.

Випускник групи «Капітошка» . Набір на випускне свято.Це оформлення для групи «Капітошка» у єдиному стилі стане яскравим доповненням до вашого свята.Запрошення на випускний бал, яке можна використати, і як оголошення в батьківський куточок.Додаються медалі та дипломи випускникам (випускник та випускниця).Подяка батькам.Електронний варіант (для само..

Швидкий перегляд

Випускник групи «Метелик» . Набір на випускне свято

(0)
20.00 грн.

Випускник групи «Метелик» . Набір на випускне свято.Це оформлення для групи «Метелик» у єдиному стилі стане яскравим доповненням до вашого свята.Запрошення на випускний бал, яке можна використати, і як оголошення в батьківський куточок.Додаються медалі та дипломи випускникам (випускник та випускниця).Подяка батькам.Електронний варіант (для самості..

Швидкий перегляд

Випускник групи «Калинка» . Набір на випускне свято.

(0)
15.00 грн.

Випускник групи «Калинка» . Набір на випускне свято.Це оформлення для групи «Калинка» у єдиному стилі стане яскравим доповненням до вашого свята.Запрошення на випускний бал, яке можна використати, і як оголошення в батьківський куточок.Додаються медалі та дипломи випускникам (випускник та випускниця).Формат: JPEG (картинкою, для самостійного роздру..

Швидкий перегляд

Розтяжка «День захисту дітей»

(0)
0.00 грн.

Розтяжка «День захисту дітей» Створіть святковий настрій за допомогою розтяжки. Кількість аркушів: 16 Електронний варіант: Одна літера на аркуш А4 (для самостійного роздруковування) Автор/Оформлювач: Anhelina, Larisa..

Показано з 1 по 15 із 18 (2 сторінок)