Праця.Професії

Перегляд сітки:
Швидкий перегляд

Дидактична гра «Предмети, які необхідні пожежникам»

(0)
20.00 грн.

Дидактична гра «Предмети, які необхідні пожежникам» Мета: продовжувати знайомити дітей з професією пожежника, закріпити вміння дітей чітко розрізняти захисний одяг, інвентар, предмети пожежогасіння… Матеріал: 2 ігрових поля із зображенням пожежника, картки на яких зображено інвентар, предмети пожежогасіння та інші предмети різних професій (20 шт)..

Швидкий перегляд

Дидактична гра Що потрібно для роботи? Оператор

(0)
8.00 грн.

Дидактична гра Що потрібно для роботи? Оператор Мета: ознайомлювати дітей з професією «Оператор», матеріалами, інструментами та технікою, яку використовує оператор у процесі трудової діяльності Гра включає: ігрове поле, предметні картки (12 шт), титуальний аркуш, мету та хід гри. Електронний варіант:Формат: JPEG (для самост..

Швидкий перегляд

Дидактична гра "Що потрібно для роботи?Пожежник

(0)
8.00 грн.

Дидактична гра “Що потрібно для роботи?Пожежник” Мета: розширювати знання про професію «Пожежник», ознайомлювати дітей з матеріалами, інструментами та технікою, яку використовує пожежник у процесі трудової діяльності, Гра включає: ігрове поле, предметні картки (12 шт), титуальний аркуш, мету та хід гри. Електрон..

Швидкий перегляд

Дидактична гра "Що потрібно для роботи? Листоноша"

(0)
8.00 грн.

Дидактична гра “Що потрібно для роботи? Листоноша” Мета: розширювати знання про професію «Листоноша», ознайомлювати дітей з матеріалами, інструментами та технікою.. Гра включає: ігрове поле, предметні картки (12 шт), титульний аркуш, мету та хід гри. Електронний варіант:Формат: JPEG (для самостійного роздруковув..

Швидкий перегляд

Дидактична гра "Що потрібно для роботи? Кондитер"

(0)
8.00 грн.

Дидактична гра «Що потрібно для роботи? Кондитер» Мета: ознайомлювати дітей з професією «Кондитер», матеріалами, інструментами та технікою, яку використовує кондитер у процесі трудової діяльності Гра включає: ігрове поле, предметні картки (12 шт), титуальний аркуш, мету та хід гри. Електронний варіант:Формат: JP..

Швидкий перегляд

Роздатковий матеріал “Садівник”

(0)
13.00 грн.

Роздатковий матеріал «Садівник» Включає 20 зображень (180) у розрізі Електронний варіант: Формат: JPEG (картинкою, для самостійного роздруковування) Автор/Оформлювач: Anhelina За темою: професії..

Швидкий перегляд

Дидактична гра «На прийом до лікаря»

(0)
15.00 грн.

Дидактична гра «На прийом до лікаря» Закріплюємо з уявлення про спеціалізацію лікаря та знання про право на медичну допомогу.Гра включає: ігрове поле – 4 шт. (Окуліст, Педіатр, Стоматолог, Отоларинголог) картки із зображенням дітей (20 шт)Електронний варіант: (для самостійного роздрукування)Всередині архіву формат файлів: JPEGАвтор/Оформлювач: Anhe..

Швидкий перегляд

Дидактична гра «Кому який предмет потрібен для роботи?» (дитячий садок)

(0)
20.00 грн.

Дидактична гра «Кому який предмет потрібен для роботи?» (дитячий садок)Включає 8 карток з професіями на яких зібрано зображення від одного автора, тому гра не виглядає як збірка картинок, а також аж 32 картки із зображенням знарядь праці.Мета: розширювати уявлення про дитячий садок як установу для дітей, у якій працюють люди різних професій, розвив..

Швидкий перегляд

Дидактична гра «Хто де працює?»

(0)
18.00 грн.

Дидактична гра «Хто де працює?»Мета: продовжувати вчити дітей орієнтуватися в людей за фахом, називати їх місце роботи, Гра включає: картки 9 пар із зображенням робочого місця та людей різних професій ,титульний аркуш, мета.Електронний варіант:Формат: JPEG (картинкою, для самостійного роздрукування) Автор/Оформлювач: Anhelina..

Швидкий перегляд

Круг Луллія «Професії» (Транспорт, Будівлі)

(0)
10.00 грн.

Круг Луллія «Професії» (Транспорт, Будівлі)Включає: 2 кола.Кола вирізати, з’єднати по центральній позначці.Електронний варіант:Формат: JPEG (картинкою, для самостійного роздруковування )Автор/Оформлювач: Anhelina..

Швидкий перегляд

Круг Луллія «Професії» (Речі)

(0)
10.00 грн.

Круг Луллія "Професії" (Речі)Включає: 2 кола.Кола вирізати, з’єднати по центральній позначці.Завдання: 1. Назвати професії людей, руки, яких зображені на малюнку2. Поєднати зображенняЕлектронний варіант:Формат: JPEG (картинкою, для самостійного роздруковування )Автор/Оформлювач: Anhelina..

Швидкий перегляд

Дидактична гра «Хто що виготовив?»

(0)
15.00 грн.

Дидактична гра «Хто що виготовив?»Мета: розширити знання дітей про особливості праці людей у сфері виробництва товарів та послуг(пекар, кондитер, швачка, чоботар, столяр)…Гра включає: ігрове поле «Пекар», «Швачка», «Кондитер», «Чоботар», «Столяр» (5 шт) + предметні картинки до гри (20 карток), титульний аркуш, мета та хід гри.Електронний варіант: Ф..

Швидкий перегляд

Лепбук «Професії»

(0)
135.00 грн.

Лепбук «Професії» Включає основу, кишені з іграми та пазлами, круги луллія, гру на липучках, коректурну таблицю.- Гра «Хто що виготовив?»  - Круг Луллія «Професії» (Речі) - Кишеня «Хто де працює?» (пазли) - Гра на липучках «Що потрібно для роботи?» - Круг Луллія «Професії» (Транспорт, Будівлі) - Кишеня «Хто керує транспортом?» - Коректурна таб..

Показано з 1 по 13 із 13 (1 сторінок)