Кількість і лічба

Перегляд сітки:
Швидкий перегляд

Дидактична гра "Млинці з ягодами"

(0)
15.00 грн.

Дидактична гра «Млинці з ягодами»  Мета: учити дітей співвідносити цифру з кількістю предметів (1-10), закріпити назви ягід (малина, полуниця, ожина, чорниця)…Матеріал: 16 тарілок з млинцями та ягодами, 16 виделок з цифрами, титульний аркуш, мета та хід гриЗавдання гри: Порахувати кількість ягід та підібрати виделку з відповідною цифроюЕлектро..

Швидкий перегляд

Дидактична гра «Заховай мишку»

(0)
10.00 грн.

Дидактична гра «Заховай мишку»Мета: закріплювати в дітей уявлення про кольори (червоний, жовтогарячий, жовтий, зелений, блакитний, синій, фіолетовий), знаходити предмет відповідного кольору…Матеріал: картка з котиком, 7 будиночків з мишками, 7 дверцят.Електронний варіант:В архіві формат: JPEG (для самостійного роздрукування)Автор/Оформлювач: Vsekid..

Швидкий перегляд

Дидактична гра "Знайди пару" (Зима)

(0)
18.00 грн.

Дидактична гра «Знайди пару» (Зима)Мета: закріплювати вміння дітей співвідносити цифри з пев­ною кількістю предметівГра включає: титульний лист (1 аркуш), мета та хід гри(1 аркуш), 12 пар картокЕлектронний варіант:В архіві Формат: JPEG (для самостійного роздруковування)Автор/Оформлювач: Vsekids ( Ангеліна )..

Швидкий перегляд

Дидактична гра «Числа-сусіди» (Космос)

(0)
18.00 грн.

Дидактична гра «Числа-сусіди» (Космос)Мета: продовжувати вчити визначати і називати числа-сусіди розвивати логічне мислення…Гра включає:  картки «числа-сусіди» (7 карток) , картки з цифрами 1-10, титульний аркуш, мету та хід гри.Електронний варіант: (для самостійного роздрукування)Всередині архіву формат файлів: JPEGАвтор/Оформлювач: Anhelina..

Швидкий перегляд

Дидактична гра «Математичний портфель»

(0)
18.00 грн.

«Математичний портфель»Гра для закріплення лічби в межах 10. Можна використовувати в декількох варіантах – поділити дітей на команди чи індивідуально за столом.  Завдання – порахувати предмети на портфелі та позначити відповідною цифрою.Гра включає:  портфелі з кишенями, на яких зображені предмети (10 шт), картки від 1 до 10-ти, титульний..

Швидкий перегляд

Дидактична гра «Порахуй комашок»

(0)
14.00 грн.

«Порахуй комашок» Мета: продовжувати вчити дітей рахувати в межах 10, співвідносити цифру з кількістю предметівГра включає:  картки із зображенням комах (10 шт), цифри (10 шт), титульний аркуш, мету та хід гри.Електронний варіант: Формат: JPEG (картинкою, для самостійного роздрукування) Автор/Оформлювач: Anhelina..

Швидкий перегляд

Дидактична гра з прищіпками «Скільки предметів на майданчику?»

(0)
15.00 грн.

Дидактична гра з прищіпками «Скільки предметів на майданчику?»Для гри потрібно взяти прищіпки, або заламінувати та зафарбовувати правильний варіант маркером.Завдання: прикріпити прищіпку на ту цифру, яка відповідає кількості предметів.Гра включає: картки з предметами (15 шт), титульний аркуш, мету та хід гри.Електронний варіант: (для самостійного р..

Швидкий перегляд

Дидактична гра «Весела залізниця

(0)
15.00 грн.

 Дидактична гра «Весела залізниця»Закріплюємо вміння дітей знаходити багато предметів і один предмет у заданому місці, називаємо кількість предметів.Виріжте деталі до гри: поїзд, зайчика та предмети.Предмети на аркуш станції можна кріпити на липучках, тоді його можна поставити та зігнути знизу частину з рейками. Поїзд потрібно зігнути та склеї..

Швидкий перегляд

Картки «Встав пропущену цифру»

(0)
0.00 грн.

Картки «Встав пропущену цифру» для роботи на уроках математики.Якість дозволяє друкувати від А3 чи демонстрації моніторі.Завдання: За допомогою індивідуальних наборів цифр заповнити пропущені цифри.Кількість аркушів: 4 Електронний варіант: Формат: JPEG (картинкою, для самостійного роздруковування) від А3Автор/Оформлювач: Larysa&AnhelinaНова укр..

Швидкий перегляд

Гра з кубиком «Кинь, порахуй, зафарбуй». Комахи

(0)
14.00 грн.

Гра з кубиком «Кинь, порахуй, зафарбуй». Комахи Лічба (1-5)Як грати?На столі покласти кубик та маркер, на фланелеграф прикріпити картку.Діти об’єднуються у команди. За сигналом, по черзі біжать, кидають кубик, рахують кількість об’єктів, що випала на кубику, зафарбовують на картці.Перемагає та команда, яка першої зафарбувала всі цифри на картц..

Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)