Форма

Перегляд сітки:
Швидкий перегляд

Дидактична гра «Ґудзики для сукні»

(0)
14.00 грн.

Дидактична гра «Ґудзики для сукні» Мета: учити дітей правильно накладати готові форми (круг, квадрат, трикутник), розрізняти поняття «колір», «форма»… Гра включає: 11 карткок на яких зображено дівчинку у сукні сукнями, картки із гудзиками (27 шт), титуальний аркуш, мету та хід гри. Електронний варіант: У архіві Формат: JPEG (для самостійного ро..

Швидкий перегляд

Гра «Підбери фігуру за кольором» №1

(0)
10.00 грн.

Гра «Підбери фігуру за кольором» №1 Добираємо однакові за кольором геометричні фігури згідно зі словесними інструкціями дорослого...

Швидкий перегляд

Гра з кубиком «Кинь, назви, зафарбуй». Геометричні фігури

(0)
14.00 грн.

Гра з кубиком «Кинь, назви, зафарбуй».  Геометричні фігуриЯк грати?На столі покласти кубик та маркер, на фланелеграф прикріпити картку.Діти об’єднуються у команди. За сигналом, по черзі біжать до столу та кидають кубик.Завдання: Назвати геометричну фігуру, що випала на кубику, зафарбувати на картці. Гра включає: титульний лист (1 аркуш), мета ..

Швидкий перегляд

Пазли «Знайди пару» (Геометричні фігури)

(0)
5.00 грн.

Пазли «Знайди пару» (Геометричні фігури)Включає: 6 пар карток (12 в розрізі), титульний аркушЕлектронний варіант:Формат: PNG, JPEG (картинкою, для самостійного роздруковування)Автор/Оформлювач: Anhelina..

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)