Безпека Життєдіяльності

Перегляд сітки:
Швидкий перегляд

Дидактична гра «Предмети, які необхідні пожежникам»

(0)
20.00 грн.

Дидактична гра «Предмети, які необхідні пожежникам» Мета: продовжувати знайомити дітей з професією пожежника, закріпити вміння дітей чітко розрізняти захисний одяг, інвентар, предмети пожежогасіння… Матеріал: 2 ігрових поля із зображенням пожежника, картки на яких зображено інвентар, предмети пожежогасіння та інші предмети різних професій (20 шт)..

Швидкий перегляд

Набір для оформлення «Телефони служб екстреного виклику»

(0)
25.00 грн.

Набір для оформлення «Телефони служб екстреного виклику» в куточок безпеки.Вміст набору: надписи та 4 картки з номерами телефонів (кожна на окремому аркуші).Друкувати аркуші можна від формату А3 і нижче.Електронний варіант: (Ви отримуєте файли та роздруковуєте самостійно)В архіві формат: JPEGАвтор/Оформлювач: Ангеліна ( Vsekids)За темою: безпека жи..

Швидкий перегляд

Дидактична гра «Небезпека в лісі»

(0)
12.00 грн.

Яка небезпека може очікувати в лісі на дитину?Дізнаємось за допомогою гри «Небезпека в лісі». Гра включає: демонстраційні картки «Небезпека в лісі» (9 шт), титульний аркуш, мета та хід Електронний варіант:Формат: JPEG (картинкою, для самостійного роздруковування )Автор/Оформлювач: Anhelina..

Швидкий перегляд

Дидактична гра «Сам удома» (Незнайомці)

(0)
20.00 грн.

Дидактична гра «Сам удома» (Незнайомці)Мета: закріпити знання дітей про незнайомих людей, що саме може бути небезпечним у спілкуванні з іншими людьми…Гра включає: титульний лист (1 аркуш), мета та хід гри(1 аркуш), 17 карток, 17 фішокЕлектронний варіант:Формат: PNG, JPEG (картинкою, для самостійного роздруковування)Автор/Оформлювач: Anhelina..

Швидкий перегляд

Дидактична гра «З ким можна спілкуватись, а з ким ні?»

(0)
15.00 грн.

Дидактична гра «З ким можна спілкуватись, а з ким ні?»Мета: формувати вміння чітко розрізняти поняття «безпечне», «небезпечне», закріпити знання, що незнайомці можуть бути небезпечними для дитини…Завдання до гри - позначити зеленою фішкою картки людей, до яких ти будеш звертатись за допомогою, коли загубився.Гра включає: титульний аркуш, мета, карт..

Швидкий перегляд

Дидактична гра «Безпека велосипедиста» (Правила дорожнього руху)

(0)
20.00 грн.

Дидактична гра «Безпека велосипедиста» (Правила дорожнього руху)Мета: розширювати уявлення дітей про велосипед, ознайомлювати з речами, які потрібні велосипедисту, з правилами їзди на велосипеді…Вміст: 2 ігрових поля, картки із зображенням одягу та речей, що обов’язково потрібні для катання на велосипеді (20 шт). Додається титульний аркуш, мета та ..

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)