Природа. Всесвіт

Grid View:

Демонстраційний матеріал «Свійські тварини»

25.00 грн.

Демонстраційний матеріал «Свійські тварини»  для ознайомлення дітей із свійськими тваринами та їх дитинчатами.Включає: 31 картку та титульний аркушДрукувати аркуші можна від формату А3 і нижче.Електронний варіант: (Ви отримуєте файли та роздруковуєте самостійно)В архіві формат: JPEGАвтор/Оформлювач: Ангеліна ( Vsekids)..

Круги Луллія «Свійські тварини та їх дитинчата»

20.00 грн.

Круги Луллія «Свійські тварини та їх дитинчата»Вік: 4-й р.ж.Включає: 3 набори кругів Луллія з вказівниками.Кола вирізати, з’єднати по центральній позначці.Друкувати аркуші можна від формату А3 і нижче.Електронний варіант: (Ви отримуєте файли та роздруковуєте самостійно)В архіві формат: JPEGАвтор/Оформлювач: Ангеліна ( Vsekids)..

Дидактична гра “Нагодуй кота Мурчика”

15.00 грн.

Дидактична гра «Нагодуй кота Мурчика»Мета: закріпити в дітей знання про годівлю домашніх тварин (котика), розвивати мислення, уважність, виховувати пізнавальний інтерес до тварин…Гра включає: ігрове поле із зображенням миски та кота, картки з їжею (18 шт), титуальний аркуш, мету та хід гри.Електронний варіант: Формат: JPEG (для самостійного р..

Дидактична гра «Хто як зимує?»

8.00 грн.

Дидактична гра «Хто як зимує?»Мета: закріпити знання про мешканців лісу, про те, як і де вони зимують, розвивати увагу, допитливість; виховувати пізнавальну активність.… Гра включає: ігрове поле, картки мешканців лісу (9 шт), титульний аркуш, мета та завдання.Електронний варіант:Формат: JPEG (картинкою, для самостійного роздруковування )Автор/О..

Гра «Наш город»

15.00 грн.

Гра «Наш город» Для індивідуальної роботи та занять вдомаГра включає: Ігрове поле (1 аркуш)+17 карток (овочі, фрукти), кишеньки до корзини та тарілки, хід гри.Електронний варіант: (для самостійного роздрукування) Всередині архіву формат файлів: JPEGАвтор/Оформлювач: Anhelina..

Цілющі овочі та фрукти. Картки + опис

15.00 грн.

Набір карток «Цілющі овочі та фрукти» Допоможуть поглибити знання дітей про овочі та фрукти, їх значення та лікувальні властивості для здоров’я людини.Картки високої якості, тому друкувати їх можна від А3 формату, кількість 15 шт, додається опис + титульний аркуш.Електронний варіант: (для самостійного роздрукування)Всередині архіву формат файлів: J..

Дидактична гра «У лісі чи на фермі?»

15.00 грн.

Дидактична гра «У лісі чи на фермі?»Мета: продовжувати ознайомлювати дітей з класифікацією тварин, закріплювати вміння групувати за місцем проживання…Включає: ігрове поле  «У лісі», «На фермі», 15 тварин, титульний аркуш, мету та хід гриЕлектронний варіант: (для самостійного роздрукування)Всередині архіву формат файлів: JPEGАвтор/Оформлювач: A..

Дидактична гра «Який птах заховався?»

10.00 грн.

Дидактична гра «Який птах заховався?»Мета: учити дітей розрізняти за зовнішнім виглядом свійських птахів, закріпити їх характерні ознаки (частини тіла),Кількість карток: 8 шт , титульний аркуш + мета та хід гриЕлектронний варіант: (для самостійного роздрукування)Всередині архіву формат файлів: JPEGАвтор/Оформлювач: Anhelina4-й рік життя, природа, т..

«Свійські птахи» демонстраційний матеріал+ картки-схеми

10.00 грн.

«Свійські птахи» демонстраційний матеріал+ картки-схемиМета: закріплювати знання дітей про свійських птахів, їх місце проживання та спосіб пересування, учити будувати короткі описові розповіді про свійських птахів за допомогою карток-схем…Кількість карток: 8 шт (півень, гусак, індик, качка, курка), картки-схеми (6 карток)Електронний варіант: (для с..

Дидактична гра «Чим укрите тіло тварин?»

21.00 грн.

Дидактична гра «Чим укрите тіло тварин?» Мета: закріпити уявлення про різноманітну роль «одягу» тварин (пір’я, хутро, панцир, голки),.… Гра включає: картки «тварини» (22 шт), фішки (22 шт), титульний аркуш, мета та хід гри.Завдання:Назвати тварину та чим укрито її тіло, підібрати фішку до картки.Електронний варіант:Формат: JPEG (картинкою, для само..

Дидактична гра «Дикі та свійські тварини»

19.00 грн.

Дидактична гра «Дикі та свійські тварини»Мета: учити класифікувати диких і свійських тварин, описувати їх, визначати суттєві ознаки (спосіб життя та харчування, зовнішній вигляд)… Гра включає: 17 пар карток  «Дикі тварини», «Свійські тварини», титульний аркуш, мета та хід гри.Електронний варіант:Формат: JPEG (картинкою, для самостійно..

Дидактична гра «Що потрібне для росту рослин?»

18.00 грн.

Дидактична гра «Що потрібне для росту рослин?»Мета: закріпити знання дітей про умови, які потрібні для життя рослин (достатня кількість сонячного світла й тепла, поживний ґрунт, волога),.. Гра включає: 2 ігрових поля (круга), 18 карток з предметами та об’єктами, титульний аркуш, мета та хід гри.Завдання: До кожного ігрового поля дібрати відповід..

Дидактична гра «Хто живе у землі?»

15.00 грн.

Дидактична гра «Хто живе у землі?»Мета: закріпити знання, що ґрунт – це середовище існування живих істот, вчити вмінню аналізувати.. Гра включає: картки (14 шт), фішки (14 шт), титульний аркуш, мета та хід гри.Завдання: Позначити фішкою тварин, що живуть у землі, назвати їх Електронний варіант:Формат: JPEG (картинкою, для самостійного роздруков..

Дидактична гра «Як рухаються тварини?»

30.00 грн.

Дидактична гра «Як рухаються тварини?» (ходить, літає, повзає, стрибає, плаває)Мета: продовжувати ознайомлювати дітей з різноманіттям світу тварин, закріпити вміння встановлювати залежність між умовами життя, способом пересування і будовою кінцівок … Гра включає: 3 ігрових поля з кишеньками (5 кишеньок), 32 картки з тваринамит итульний ар..

Дидактична гра «Дорослі та малюки»

15.00 грн.

Дидактична гра «Дорослі та малюки» Мета: закріплювати знання про тварин і їх дитинчат, поповнювати словник назвами тварин… Гра включає: розрізні картки із зображенням тварин та їх ди­тинчат (10 пар), титульний аркуш, мета та хід гри.Завдання:Скласти розрізні картки, назвати тваринЕлектронний варіант:Формат: JPEG (картинкою, для самостійного роздрук..

Показано з 1 по 15 із 15 (1 сторінок)
До верху