Безпека Життєдіяльності

Перегляд сітки:
Швидкий перегляд

Набір для оформлення «Телефони служб екстреного виклику»

(0)
25.00 грн.

Набір для оформлення «Телефони служб екстреного виклику» в куточок безпеки.Вміст набору: надписи та 4 картки з номерами телефонів (кожна на окремому аркуші).Друкувати аркуші можна від формату А3 і нижче.Електронний варіант: (Ви отримуєте файли та роздруковуєте самостійно)В архіві формат: JPEGАвтор/Оформлювач: Ангеліна ( Vsekids)За темою: безпека жи..

Швидкий перегляд

Дидактична гра «Небезпека в лісі»

(0)
12.00 грн.

Яка небезпека може очікувати в лісі на дитину?Дізнаємось за допомогою гри «Небезпека в лісі». Гра включає: демонстраційні картки «Небезпека в лісі» (9 шт), титульний аркуш, мета та хід Електронний варіант:Формат: JPEG (картинкою, для самостійного роздруковування )Автор/Оформлювач: Anhelina..

Швидкий перегляд

Дидактична гра «Сам удома» (Незнайомці)

(0)
20.00 грн.

Дидактична гра «Сам удома» (Незнайомці)Мета: закріпити знання дітей про незнайомих людей, що саме може бути небезпечним у спілкуванні з іншими людьми…Гра включає: титульний лист (1 аркуш), мета та хід гри(1 аркуш), 17 карток, 17 фішокЕлектронний варіант:Формат: PNG, JPEG (картинкою, для самостійного роздруковування)Автор/Оформлювач: Anhelina..

Швидкий перегляд

Дидактична гра «З ким можна спілкуватись, а з ким ні?»

(0)
15.00 грн.

Дидактична гра «З ким можна спілкуватись, а з ким ні?»Мета: формувати вміння чітко розрізняти поняття «безпечне», «небезпечне», закріпити знання, що незнайомці можуть бути небезпечними для дитини…Завдання до гри - позначити зеленою фішкою картки людей, до яких ти будеш звертатись за допомогою, коли загубився.Гра включає: титульний аркуш, мета, карт..

Швидкий перегляд

Дидактична гра «Катання на велосипеді»

(0)
10.00 грн.

Ознайомлюємо дітей з речами, які потрібні велосипедистуДидактична гра «Катання на велосипеді»Гра включає: ігрове поле, картки (10 шт), титульний аркуш, метаЗавдання: дібрати картки з речами, які потрібні велосипедисту (який одяг, взуття..)Електронний варіант:Формат: JPEG (картинкою, для самостійного роздруковування )Автор/Оформлювач: Anhelina..

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)