Напишіть нам в Facebook

Ігротеки

Grid View:

Картки «Працьовитий трактор»

1.00 грн.

Мій син полюбляє трактори та не випускає їх з рук. Тому, надихнув мене зробити картки «Працьовитий трактор». Роздрукуйте їх на щільному папері, я роздрукувала 4-ри на одне ігрове поле, за бажанням можна розрізати. Далі потрібно вирізати кола. Щоб трималось довше, можна заламінувати.Розкладіть перед дитиною картки, покажіть як підібрати кружечок до ..

Ігротека " Тварини "

85.00 грн.

Ігротека «Тварини». Складається з двох ігрових полів «На фермі», «У лісі» та тварин (15 шт)Варіанти використання:-    Називаємо тварин-    Описуємо тварин-    Групуємо за місцем проживання-    Як говорять?-    Відтворюємо їх рухи.Друкується на  цупкому матовому фотопапе..

Гра «Знайди пару» ( пончики) на липучках

46.00 грн.

Яскрава гра для дівчаток  «Знайди пару» ( пончики) на липучкахПродовжуємо вчити знаходити однакові частини.До ігрового поля додаються 6 карток з липучками. Друкується на матовому папері, вирізається та ламінується, тому такі картки можна використовувати довше, ніж звичайні картонні. А, якщо малюк забруднить її пальчиками, її можн..

Гра «Склади ціле» ( писанки) на липучках

46.00 грн.

Гра «Склади ціле» ( писанки) на липучкахЗнаходимо з дитиною однакові частини та складаємо цілеВключає ігрове поле та 6 частинДрукований варіант: Друк на матовому фотопапері, гра вирізана, заламінована з липучками Автор/Оформлювач: Anhelina..

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)
До верху