Дипломи та запрошення

Дипломи, запрошення, грамоти, подяки та медальки стануть чудовим доповненням до вашого свята. Замовляйте яскравий та естетичний матеріал від Vsekids, який сподобається дітям та дорослим.


Перегляд сітки:
Швидкий перегляд

Шаблон грамоти за турнір з шашок (1, 2, 3 місця)

(0)
10.00 грн.

Шаблон грамоти за турнір з шашок (1, 2, 3 місця)Включає: 3 грамоти з підписом за 1, 2, 3, місця та 3 грамоти для самостійного заповненняКількість аркушів: 6Електронний варіант:В архіві формат: JPEG (для самостійного роздрукування)Автор/Оформлювач: Vsekids ( Ангеліна )За темою: оформлення, грамота, шашки, ігри..

Швидкий перегляд

Випускник групи "Сонечко" . Набір на випускне свято.

(0)
15.00 грн.

Випускник групи "Сонечко" . Набір на випускне свято.Це оформлення для групи «Сонечко» у єдиному стилі стане яскравим доповненням до вашого свята.Запрошення на випускний бал, яке можна використати, і як оголошення в батьківський куточок.Додаються медалі та дипломи випускникам (випускник та випускниця).Електронний варіант (для самостійного роздрукува..

Швидкий перегляд

Подяка для дитячого садка. Хореографу №1

(0)
3.00 грн.

Подяка для дитячого садка. Хореографу №1Кількість сторінок: 1Електронний варіант: (для самостійного роздрукування)Автор/Оформлювач: Anhelina..

Швидкий перегляд

Випускник групи «Дзвіночки» . Набір на випускне свято.

(0)
20.00 грн.

Випускник групи «Дзвіночки» . Набір на випускне свято.Це оформлення для групи «Дзвіночки» у єдиному стилі стане яскравим доповненням до вашого свята.Запрошення на випускний бал, яке можна використати, і як оголошення в батьківський куточок.Додаються медалі та дипломи випускникам (випускник та випускниця).Подяка батькам.Електронний варіант (для само..

Швидкий перегляд

Випускник групи «Зірочка» . Набір на випускне свято.

(0)
20.00 грн.

Випускник групи «Зірочка» . Набір на випускне свято.Це оформлення для групи «Зірочка» у єдиному стилі стане яскравим доповненням до вашого свята.Запрошення на випускний бал, яке можна використати, і як оголошення в батьківський куточок.Додаються медалі та дипломи випускникам (випускник та випускниця).Подяка батькам.Електронний варіант (для самостій..

Швидкий перегляд

Випускник групи «Пролісок» . Набір на випускне свято.

(0)
20.00 грн.

Випускник групи «Пролісок» . Набір на випускне свято.Це оформлення для групи «Пролісок» у єдиному стилі стане яскравим доповненням до вашого свята.Запрошення на випускний бал, яке можна використати, і як оголошення в батьківський куточок.Додаються медалі та дипломи випускникам (випускник та випускниця).Подяка батькам.Електронний варіант (для самост..

Швидкий перегляд

Випускник групи «Капітошка» . Набір на випускне свято.

(0)
20.00 грн.

Випускник групи «Капітошка» . Набір на випускне свято.Це оформлення для групи «Капітошка» у єдиному стилі стане яскравим доповненням до вашого свята.Запрошення на випускний бал, яке можна використати, і як оголошення в батьківський куточок.Додаються медалі та дипломи випускникам (випускник та випускниця).Подяка батькам.Електронний варіант (для само..

Швидкий перегляд

Випускник групи «Метелик» . Набір на випускне свято

(0)
20.00 грн.

Випускник групи «Метелик» . Набір на випускне свято.Це оформлення для групи «Метелик» у єдиному стилі стане яскравим доповненням до вашого свята.Запрошення на випускний бал, яке можна використати, і як оголошення в батьківський куточок.Додаються медалі та дипломи випускникам (випускник та випускниця).Подяка батькам.Електронний варіант (для самості..

Швидкий перегляд

Випускник групи «Калинка» . Набір на випускне свято.

(0)
15.00 грн.

Випускник групи «Калинка» . Набір на випускне свято.Це оформлення для групи «Калинка» у єдиному стилі стане яскравим доповненням до вашого свята.Запрошення на випускний бал, яке можна використати, і як оголошення в батьківський куточок.Додаються медалі та дипломи випускникам (випускник та випускниця).Формат: JPEG (картинкою, для самостійного роздру..

Швидкий перегляд

Медалі "Випускник дитячого садка" №2

(0)
9.00 грн.

Медалі «Випускник дитячого садка» №2 Випускник дитячого садкаВипускниця дитячого садка Електронний варіант: Формат: JPEG (картинкою, для самостійного роздрукування) Автор/Оформлювач: Anhelina..

Швидкий перегляд

Диплом випускника початкової школи

(0)
4.00 грн.

Диплом випускника початкової школиВключає два варіанти оформлення (для випускника та випускниці)Електронний варіантФормат: JPEG (картинкою, для самостійного роздруковування)Автор/Оформлювач: Anhelina..

Показано з 1 по 11 із 11 (1 сторінок)