Технології / Методики

Grid View:

Картотека ігор з паличками Кюїзенера. 2 частина (1-10)

10.00 грн.

Картотека ігор з паличками Кюїзенера. 2 частина (1-10)Картотека включає: 10 карток, титульний лист, змістЗміст№1 «Побудуємо вагончики»№2 Число і цифра 1№3 Число і цифра 2№4 Число і цифра 3№5 Число і цифра 4№6 Число і цифра 5№7 Ведмедик будує сходинки.№8 Число і цифра 6-10№9 « Мандрівка на поїзді»№10  «Порахуймо книги на полиці»Електронний варі..

Лепбук «Палички Кюїзенера»

80.00 грн.

Лепбук «Палички Кюїзенера»Включає основу, Круг Луллія «Кольорові палички», інформацію про автора, Кольорові сходинки, Картотеку ігор з паличками Кюїзенера, Картки до картотеки, Кишеню «Малюємо паличками» + кишеню для самостійного додавання інформації.Електронний варіант:Автор/Оформлювач: AnhelinaФормат: JPEG (картинкою, для самостійного роздрук..

Круг Луллія «Професії» (Транспорт, Будівлі)

10.00 грн.

Круг Луллія «Професії» (Транспорт, Будівлі)Включає: 2 кола.Кола вирізати, з’єднати по центральній позначці.Електронний варіант:Формат: JPEG (картинкою, для самостійного роздруковування )Автор/Оформлювач: Anhelina..

Круг Луллія «Професії» (Речі)

10.00 грн.

Круг Луллія "Професії" (Речі)Включає: 2 кола.Кола вирізати, з’єднати по центральній позначці.Завдання: 1. Назвати професії людей, руки, яких зображені на малюнку2. Поєднати зображенняЕлектронний варіант:Формат: JPEG (картинкою, для самостійного роздруковування )Автор/Оформлювач: Anhelina..

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)
До верху